Zawodnicy | Konie | Pobierz | Historia Fundacji | Informacje prawne

Pomagaja nam:

Nasze konie - Romeo

Romeo, ukr. (Aerolog- Blokada II po Kochannyj), ur. 01-01-93
Koń klasy Grand Prix, mający za sobą wiele startów na światowych hipodromach, między innymi Światowych Igrzysk Jeździeckich Aachen 2006. Użyczony przez właścicielkę Michele Mosler w ramach Programu Użyczania Koni, aby mógł służyć swoim doświadczeniem
i umiejętnościami jeźdźcowi paraujeżdżenia.

Pod Patrycją Gepner zdobył tytuł Mistrza Polski i tytuły wicemistrza. W 2008 roku wystartował w Igrzyskach Paraolimpijskich, ma swoim koncie także start w Mistrzostwach Europy.
Dobrymi wynikami w sezonie 2011 wywalczył dla swojego jeźdźca minimum kwalifikacyjne do Paraolimpiady Londyn 2012.

Nasze konie - Elear

Elear, sp (Elvis kwpn- Futrine sf po Zalmeco), ur. 1998r.
Koń C klasy, mający za sobą wiele startów nie tylko na czworobokach, ale i na parkurach. Użyczony przez właścicielkę Annę Pazderską w ramach Programu Użyczania Koni, aby mógł służyć swoim doświadczeniem i umiejętnościami jeźdźcowi paraujeżdżenia.

Dosiada go Adam Lubowicki, który dzięki wszechstronnemu wyszkoleniu Eleara może nie tylko szlifować elementy ujeżdżeniowe, ale także poprawiać dosiad i równowagę w czasie pracy skokowej. Już pierwszy wspólny start pokazał, że parę tę stać na wiele.
Dzięki dobrym wynikom osiągniętym na Elearze w sezonie 2011 Adam został nominowany do kadry narodowej 2011.